Tatralandia Holiday Resort

to największy całoroczny kompleks wodny z noclegami na terenie Słowacji, Czech i Polski. Znajduje się w regionie Liptów, który słynie z licznych zabytków, charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, w otoczeniu najwyższych słowackich pasm górskich – Tatr Wysokich i Niskich, Małej i Wielkiej Fatry oraz Gór Choczańskich. W dostępnym przez cały rok nadmorskim raju Tropical Paradise można korzystać z 10 basenów, 6 zjeżdżalni, zregenerować ciało w Saunowym Świecie Celtów, korzystać z dobroczynnego działania thalassoterapii i odzyskać energię dzięki masażom, okładom i kąpielom w Wellness Paradise.

Jasná Chopok

to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, położony w Tatrach Niskich, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku. Ośrodek oferuje ponad 49 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 30 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy wyszaleją się w licznych strefach freerideowych oraz w snow parku. Na oświetlonej trasie Jasná-Biela Púť jest możliwość wieczornego szusowania. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na Chopoku działa 30 wyciągów i kolejek linowych, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.

Prestiżowy Wellness Hotel**** Grand Jasná

odkrywa przed gośćmi dyskretny urok Tatr Niskich, usługi na doskonałym poziomie i eleganckie wnętrza, które uprzyjemnią wypoczynek pod Chopokiem. Doskonałe połączenie wygód hotelu ski in-ski out usytuowanego w centrum Jasnej, bezpośrednio przy dolnej stacji nowoczesnego ośrodka i wyposażenia spełniającym nawet najbardziej wyśrubowane wymagania gości zapewnia gościom luksus, niezależnie od tego, czy powodem wizyty jest biznes, urlop rodzinny lub wypoczynek.